VAŠE DOVOLENÁ NA TAHITI

SUPERTAHITI - DOVOLENÁ

 

 DOVOLENÁ TAHITI s českým delegátem

TAHITI + MOOREA – FRANCOUZSKÁ POLYNÉSIE
Na 21 dní /18 nocí/, bez stravy - 3100 - 3200,- EUR, podle ceny letenky.

 

V roce 1789 se plavila anglická loď „Bounty“  pod vedením kapitána Williama Bligha do Polynésie, plavba z Anglie do Polynésie trvala v té době 9 měsíců. Už tenkrát posádka lodě byla okouzlena krásou krajiny, krásou polynéských žen a pohodovým způsobem života. Na zpáteční cestě se část posádky pod vedením poručíka Christiana Fletchera se vzbouřila, zmocnila se lodě a vrátila se zpět do Polynésie zpátky.

Dnes letadlem z Evropy  západním směrem s mezipřistáním v USA cesta na Tahiti trvá asi 23 hodin, východním směrem s mezipřistáním v Japonsku a na Novém Zélandě cesta na Tahiti trvá asi 26 hodin. Je to dost dlouho, ale proti tehdejším 9 měsícům je to jako „co by dup“. Chcete lise dostat a vidět opravdový ráj na Zemi  Francouzskou  Polynésii – Tahiti, Moorea,Bora Bora, Huahine, Raitea a další tak jiná možnost neexistuje. Za nejlevnější letenku tam i zpět zaplatíte 1300,- až 1400,- EUR.

Tahiti – největší ostrov, vstupní brána do Francouzské Polynésie, dále ostrovy Moorea, Bora Bora, Huahine, Raitea, Rangiroa, Tahaa, Maupiti, Tupai, to jsou nejznámější ze 118 ostrovů Francouzské Polynésie.

Tahiti – Francouzská Polynésie je když ne nejkrásnější tak určitě jedno z nejkrásnějších dovolenkových míst na světě. Luxusní hotely, krásné pláže, neuvěřitelně průzračná voda v lagunách s množstvím ryb s bohatým podmořským životem – ráj na Zemi.  Tento ráj na Zemi v Tichém oceánu je chráněný před masovou turistikou velkou vzdáleností od pevniny a vyšší cenou letenky – nejbližší Auckland – 4000 km, Santiago de Chile 8 000 km, Los Angeles 6400 km, Tokio 9500 km, Paříž 155000 km, Vídeň 165000 km a vyšší cenou pobytů a služeb.

Ceny dovolených s CK na 10-12 dní  - tj. 6-8 nocí / doba se počítá včetně cesty, od dne odletu po den příletu / bez stravy nebo jen se snídaní v těch levnějších hotelových resortech stojí  od 4000,- EUR.

V 5-ti hvězdičkových hotelových resortech v bungalovech nad vodou vás vyjde jedna noc se snídaní od 1000,- EUR a více, v těch nejluxusnějších resortech na nejlukrativnějších místech s veškerým servisem se cena ani nezveřejňuje.

Tahiti – Francouzská Polynésie – společně s vámi naplánujeme a zabezpečím podle vašich požadavků pobytovou nebo pobytově-poznávací dovolenou mimo letenky, ESTA víza do USA při přestupu v USA jsou potřebné a pojištění na cesty a pobyt, zabezpečím všechno od vašeho příletu, vyzvednutí na letišti Tahiti Faa, transfery, ubytování v pensionech, poznávací výlety, výměnu peněz, nákup stravy v obchodech, půjčení  kol, malých motocyklů atd. až po transfer na letiště na odlet zpět do Prahy /Vídně/.

Moje nabídka s pozvánkou na dovolenou na Tahiti + Moorea je postavena na vlastní zkušenosti – byl jsem tam, se zaměřením na cenu, aby dovolená vycházela finančně lépe s nižší cenou, ale ne na úkor kvality prožitků, ba naopak s delší dobou pobytu a možností navštěvovat  ty nejkrásnější pláže. Jako příklad uvádím – Na ostrově Moorea je v krásné laguně pláž – Plage de TEMAE TO’ATEA s výhledem na ostrov Tahiti a na jedné čtvrtině této pláže je 5-ti hvězdičkový hotel Sofitel Moorea la Ora Beach Resort a na třech čtvrtinách je pláž veřejná. Pláž je úplně stejné kvality, podle mě je na části veřejné pláže větší klid, méně lidí a větší pohoda. Prožitek z relaxu a koupání je stejný, veřejná pláž není zpoplatněná, na pláži v hotelu Sofitel Moorea la Ora Beach Resort za 1000,- EUR/noc nemusíte bydlet, na pláž z levnějšího ubytování můžete dojít.

 Plage de TEMAE TO´ATEA

Plaz_Tamae_001.jpgPlaz_Tamae_002.jpgPlaz_Tamae_003.jpgPlaz_Tamae_004.jpg

Plage de TA´AHIAMANU

Plaz_Ta_Ahamanu_001.jpgPlaz_Ta_Ahamanu_002.jpgPlaz_Ta_Ahamanu_003.jpgPlaz_Ta_Ahamanu_004.jpg

 

Možné termíny dovolené.

Od 1.11 2020 - 30.4 2021 po dohodě

Popis dovolené – návrh – můžete si sami upravit a naplánovat délku pobytu.

1. den – odlet Praha / Vídeň /

2. den přílet na letiště Tahiti Faa, po příletu transfer na ubytování na Tahiti

3. - 4 den – pobyt na Tahiti, noc na Tahiti

5. den – transfer lodí na Ostrov Moorea, ubytování na Moorea

6. – 18. den pobyt na ostrově Moorea s možností výletů

19. den transfer z Moorea na Tahiti, ubytování, noc na Tahiti

20. den transfer na letiště, odlet

21. den – přílet do Prahy / Vídně /.

Přibližná cenová kalkulace dovolené na Tahiti + Moorea na 21 dní /18 nocí/ - 3100,- - 3200,- EUR v závislosti na ceně letenky.

Cena zahrnuje – zabezpečené – 1800,- EUR

  • Vyzvednutí na letišti Tahiti Faa po příletu, transfer na ubytování Tahiti, ubytování na Tahiti 4x, ubytování na Moorea 14x, transfer lodí na ostrov Moorea a zpět, transfer na letiště Tahiti před odletem

Cena zahrnuje – zabezpečí si klient – cca 1300 – 1400,- EUR

  • Letenku Praha / Vídeň / - Papeete / Tahiti / - Praha / Vídeň /, ESTA víza do USA v případě letu s mezipřistáním v USA / elektronicky cena 14 USD /, pojištění na cesty a pobyt.

Stravování – není kalkulováno v ceně

  • Při pobytu není zabezpečená strava, je možnost nakoupit velmi kvalitní jídlo, ovoce, nápoje za ceny porovnatelné v Česku. Specialitou byl pro mě „tahitský tuňák“ samozřejmě z čerstvého tuňáka a „hovězí novozélandský steak“ z novozélandské pravé svíčkové. Banány,  ananas a mango jsou na Tahiti úplně vynikající.

AdmirorGallery 5.1.1, author/s Vasiljevski & Kekeljevic.
Website security test completed by https://www.security-audit.com